فراخوان

سلام بر همه
از مشارکت جدی و مسئولانه همه عزیزان تشکر می کنم. پیشنهادها در حال جمع بندی ، ارزیابی و نهایی شدن است . این فراخوان تا سه شنبه 18تیر معتبر است.

/ 95 نظر / 9 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مجتبی کاوند

در زمینه وزارت آموزش و پرورش که از وزارتخانه های کلید این کشور است نیز باید یک تحول ساختاری رخ دهد. در این کشور که جوانان دیر ازدواج می کنند و تا 27 سالگی درگیر تحصیل و سربازی هستند، نباید دوره ابتدایی و متوسطه 12 سال باشد چرا که اگر از اکثر کسانی مه وارد زندگی شده‌اند بپرسید چند درصد از معلومات این دوره را استفاده می کنید شاید به جرات به 10 الی 20 درصد برسد پس باید این دوره حداکثر 6 سال باشد و مهارتها در این دوران به افراد اموزش داده شود و بعد وارد بازار کار شوند. حداکثر 20 درصد افراد باید وارد دانشگاه شوند و این نیز نیازمند یک تحول در آموزش و پرورش است.

محمد

بعضي افراد به شما ميگن استاد ولي شما لايق اين كلمه نيستيد . استاد به انسانهاي بزرگوار ميگويند. نه شما كه بزرگواريتان را در چينش نظرات ديديم.

شهرام شاه محمدی

با سلام و عرض ادب ضمن تبریک به مناسبت این ماه عزیزخدا، آقای دکتر ممنون از این پیشنهاد خوبی که به مردم دادید اگرچه مشخص است که پشت این کار یک نگاه پژوهشی و به نوعی افکارسنجی هم خوابیده است و باید قدر آن را دانست . اما امیدوارم این روند ادامه یابد اگرچه از حالا به بعد آنقدر سرتان شلوغ می شود که دیگر وقت نمی کنید با مردم به معنای عام در تماس باشید! آقای آشنا من دیر با شما و وبلاگتان آشنا شدم!اما بر حسب و ظیفه در برابر حکم الهی و برای آرامش این دل بیقرار برای ملتش و سرنوشت کشورش با شما ارتباط برقرار می کنم اگرچه بازی با دم شیر، بازی خطرناکی است ونزدیک شدن به ارکان قدرت مشکلات خودش را دارد، اما باداباد مگر خود شما از این جنس نیستید من درآشنایی با شما اینگونه یافتم شما را. من به عنوان یک پزشک کارشناس و آشنا به متدولوژی در مورد وزیر بهداشت می خواهم با شما صحبت کنم اما قبل از معرفی نام یک نفر فکر می کنم باید به فردی چون شما که شخصیت آکادمیک دارد از طریق دیگر مشاوره داد، به عبارتی می خواهم یک تحلیل برای انتخاب وزیر بهداشت در اختیار شما بکذارم و امیدوارم به سهم خود به رئیس جمهور محترم در چینش کابینه اش کمک نمایم

شهرام

سلام و ممنون از ثبت آن لاین نظرات کاربران میهمان

حسین

منم نظر داده بودم پس کو؟؟

سيدعليرضا حسيني

معاون اول عارف - وزير كشور محمدنجار- وزير امورخارجه ولايتي وزير اطلاعات پورمحمدي - وزير آموزش و پرورش نجفي- وزير جهاد محمود حجتي- وزير ورزش دادكان - وزير اقتصاد دكتر نوبخت - وزير نفت وزير ماهانه - وزير نيرو فتاح وزير ارشاد آشنا- وزير دفاع وحيدي - وزير بهداشت لنكراني -

فوق لیسانس IT

با سلام کامنت قبلی بنده رو صلاح ندیدید که بگذارید.در صورتیکه مطلب خاصی نداشت.من هم مثل بقیه پیشنهاد داده بودم.و اما در مورد سوال بعدیتون.هرچی خواستم همونجا جواب بدم انگار بسته بود.اینجا مینویسم: به نظرم تکرار چهره های نام آشنای قبلی دردی دوا نمیکندو در بسیاری از زمینه ها میتوان از چهره های جوان و خوش فکر استفاده کرد و از چهره های نام آشنا و پیش کسوتان وزارت در دوره های قبل تنها به عنوان مشاور و وزیر سایه بهره برد.

شهرزاد جودت

با تشکر از شما خواستم از متن اقای کاوند تشکر کنم.امیدوارم اینجور کامنتها در پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید استفاده شوند.جناب اشنا ،چون شما را از نزدیکان اقای روحانی میدانیم دردلمان را میگوییم وامید داریم این روزنه نوری بر جاده پیشرفت جامعه بتاباند. نسبت به اخبار خروجی بعد از افطار در مجلس کمی نگران شدیم.کاش نظرتان را در این وبلاگ در باب این اخبار بیان کنید. مهمترین دغدغه برای ما استدلالهایی است که برای انتخاب بعضی وزرا در نظر گرفته اند که شاید کمی همگی را شوکه کند.امیدوارم بتوانید نسبت إقنای افکار عمومی را بالا نگه دارید.. با تشکر وخسته نباشید فراوان[لبخند][لبخند][لبخند]

مصطفي

به شما هم اميدي نيست، سانسورچي!

فرزاد

سلام یکی از گزینه های مناسب برای تصدی پست وزارت ارشاد دکتر هادی خانیکی می باشد. ایشان در امور رسانه و ارتباطات صاحب نظر هستند و سابقه مدیریت و فعالیت فرهنگی شایان ذکری دارند. امیدوارم در کابینه آینده حتماً از ایشان استفاده شود.