یک وزیر ؛چند سوال و یک جواب

وزیر علوم استیضاح می شود.یعنی چند نماینده مردم از او چند سوال می پرسند و او جواب می دهد بعد نمایندگان تصمیم می گیرند او وزیر بماند یا به دانشگاه بازگردد.

فارغ از این که سوالات چیست و چه کسانی می پرسند و  چرا می پرسند و وزیر چه جواب می دهد و نمایندگان چه رایی می دهند یک جواب برای همه سوالات هست.

از نمایندگان محترم  از همه حاضران در جلسه درخواست می کنم نظر فرزندان دانشجوی خود  را در باره عملکرد 10 ماهه این وزیر و وزارتخانه سوال کنند.

جواب درست نزد دانشجویان است در درون کازیه ها دنبال آن نگردید.

/ 7 نظر / 34 بازدید
علی جعفری

سلام/توصیه می کنم جناب آقای رییس جمهور قبل از قطعی کردن حکم سرپرستی جناب دکتر آشنا بر مرکز بررسیهای استراتژیک ریاست جمهوری همین سوال را عینا از اعضای خانواده دکتر آشنا(مادر/همسر/فرزندان/همشیره ها و... در خصوص ادامه حضور ایشان در دولت یا بازگشتشان به دانشگاه بپرسند/ به نظرم وقتی دانشجوها می توانند در خصوص ماندن یا رفتن وزیر علوم بهترین نظر را داشته باشند چرا نظرشان درباره ماندن یا رفتن تک تک اساتیدشان یا روسای گروههای علمی/روسای دانشکده ها/رییس دانشگاه و معاونهایش/معاونین وزیر و مدیر کل هاو... ملاک عمل نباشد؟ جالب است که شاخصهای ارزیابی در دولت تدبیر و امید روز به روز به شاخصهای ارزیابی در دولت عدالت شبیه تر می شود/ با این نوع ادبیات و منش مدیریتی پیشنهاد می کنم که اگر دکتر احمدی نژاد سودای ریاست جمهوری دارد به دکتر آشنا به عنوان وزیر علوم تراز دولت سومش بیشتر فکر کند/

م. الف

عملکرد دکتر فرجی دانا درخشان بود ولی حیف شد یک نمونه اش دانشگاه محقق اردبیلی و رئیس فاضل اون که منصوب دکتر فرجی دانا در فروردین امسال بود یعنی دکتر گودرز صادقی هشجین که تو این 5 ماه ریاستش دانشگاه رو از هر جهت متحول کرده الحمد لله.

راد

ميگن كسي كه خوابه ميشه بيدارش كرد ، اما كسي كه خودشو به خواب زده ... خدا بيدارت كنه انشاءالله

عبدالمجید

باورم نمی شود که این همان دکتر آشنای رئیس گروه دانشکده باشد! یادم می آید برای اینکه بعضی از اساتید به زور با ما درس نگیرن چه کارها که نمی کردیم و چه التماس ها که نکردیم! اما در آخر همین دکتر آشنا چنان ما را دور می زد که خودمان هم متوجه نمیشدیم! یک پیشنهاد : آنجا که حوزه اختیارات شما نیست بیخیال! اما در جایی که اختیارات شما اجازه میدهد یه سری به نظرات دانشجویانتان هم بزنید. ممنون و سپاسگذارم.

83 اي

دكتر عزيز از لحاظ علمي قبولت داريم دانشجوت بوديم ارادت هم داريم ولي دشند ديگه-مگه خود شما نبودي كه در طول 8 سال حتي يه لحظه هم به نظرات دانشجويان كد 83 توجهي نكردي و برات اصلا مهم نبود تا اينكه وضع دانشكده به اين حال و روز افتاده، حالا دم از نظرات دانشجويان مي زنيد؟؟؟ دكتر جان مارو سياه نكن از يه فتنه اي هم حمايت نكن ارادت

دانشجو

سلام . من لینک نظر سنجی تان را پیدا نکردم . اما گزینه دکتر امید را مناسب می دانم . ایشان انصافا مدیر متعهدی هستند.

س