مدل های موی مجاز در کره شمالی

به نقل از تازه

در کشور کره شمالی، تکلیف مردم را در جزئی ترین امور حکومت تعیین می کند. در قاب بال، مدل های قانونی موی زنان تعیین شده است. از جمله ویژگی های این مدل ها، تفاوت داشتن با مدل های مو در دیگر کشورها از جمله اروپا و آمریکا است. تکلیف مدل های قانونی موهای مردان هم در قاب پائین تعیین شده است. مردان هر 15 روز باید به آرایشگاه بروند و موی آنها نباید از 5 سانتی متر بلند تر شود اما پیر مرد ا می توانند موی های خود را کمی بیشتر یعنی تا 7 سانتی متر بلند کنند.

/ 8 نظر / 26 بازدید
امیررضا

قالب بندی کردن برای هر چیز یکی از نشانه های حکومتهای توتالیتره

محدودیت ها در کره ی شمالی به مو ختم نمی شود و پوشش آنها هم تنوع محدودی دارد برای مثال پوشیدن شلوار لی کمتر از 3 ماه است که در این کشور آزاد شده

جلال

خدا کنه ما مثل اینا نشیم

محسن

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بی نام

دکتر جان سلام پایین و بالا رو جابجا ننوشتید؟؟

سلام

همین چند سال پیش تازه برای اولین بار اجازه پخش مسابقاتی از جام جهانی اون هم از بازی های خود کره رو دادند، یا مثلا خوردن نوعی ساندویچ رو پس از روی کار آمدن رییس جدید این کشور آزاد کردند! چه پادگان بزرگی!!!

حیدری

نفس انسان می گیره که ... البته برای من یک سوال وجود داره که این جامعه از درون چگونه است یعنی راضی هستن مردمانشون آیا؟ به نظرم این فاکتور خیلی مهمیه.

ایران هم داره از کره الگو میگیره. ایشالله چن سال بعد تکلیف رنگ کفشمون معلوم میشه چون هنوز در مورد رنگ کفش تعیین تکلیف نکردن.