لابی اسرائيل کار خود را کرد

حمایت بی قید و شرط آمریکاییها از حملات اسرائیل به لبنان و سکوت معنا دار  پایتختهای قدرتمند جهان این نظریه را تقویت می کند که سرمایه گذاری درازمدت بر دیپلماسی عمومی می تواند در مواقع حساس بکار بیاید.

حزب الله امکان حضور رسمی در مجامع بین المللی و دفاع از خود را ندارد و تمام تلاش اسرائیل آن است که سید حسن نصرالله را در حد بن لادن و ملا عمر و حزب الله را در حد القاعده مطرح کند.

رهبران جهان عرب سنی نگران از هلال شیعی با سکوت خود قتل عام شیعیان لبنانی را نظاره می کنند / رهبران ایران و سوریه در آستانه یک انتخاب تاریخی قرار گرفته اند و  آمریکا و اروپا لبنان بی دندان را بیشتر می پسندند.

حزب الله سالهاست که انتخاب خود را کرده است/ به تنهایی  بر طبل مقاومت می کوبد و می داند که عربها فقط در پیروزی با حزب الله شریکند نه در سختیها

 گویا صدای عبدالناصر هنوز به گوش می رسد که گفت :

ارتشهای عربی با اسرائیل می جنگند ولی تا آخرین قطره خون سربازان مصری

/ 3 نظر / 13 بازدید
اميد جهانشاهی

سلام. يادم آمد جنگ عراق که شروع می شد تلويزيون پانويس می کرد جنگ نفت و مقام رهبری فرمودند اين جنگ نفت نيست جنگ سلطه است و حقا که درست گفتند. به گمانم القاعده وتروریست و... اینها همه به نوعی محصولات رسانه ای هستند برای مصرف در بازار جنگ نرم سلطه .به یاد بیانیه معروف نئو محافظه کاران در لزوم ابرقدرتی بلامنازع امریکا در دنیای پس از جنگ سرد و حکایت جنگ پیشگیرانه افتادم.شاید بشود گفت این مسایل اخیر را هم در همین چارچوب باید دید.

ََعليرضا معزي

آقاي آشنا سلام ايملتون را برای يک عرض کوچک می خواستم اگر زحمتی نيست خوشحال ميشوم ارسال بفرمایید