سايت ارتباطات،فرهنگ و دين

دانشگاه امام صادق عليه السلام سايت ارتباطات،فرهنگ و دين را راه اندازی کرد.حالا همه علاقمندان مطالعات بين رشته ای در اين حوزه می توانند به اطلاعات مفيد و ارزشمندی دست پيدا کنند. به آقای دکتر حسن بشير و همکارانشان تبريک می گويم.

/ 7 نظر / 8 بازدید
بازارياب

بازاريابي اينترنتي ... هر کليک 80 ريال ... به ما سر بزنيد.

خانم نصرت احمدی

سلام با تشکر از معرفی سایت و وبلاگ ارتباطات و فرهنگ دین، گرچه ورود به آن میسر نشد، لطفا درباره چگونگی ورود به رشته های علوم انسانی و مدیریت دانشگاه امام صادق (ع) توضیح دهید و راهنمائی نمائید.. قبلا از توضیحات شما سپاسگزارم

مهدی

سلام. وبلاگ علمی و خوبی داريد. شاد باشيد.

وبلاگ پای میز اندیشه مهدی منتظران

سلام در رابطه با بازار اینترنتی کتاب باید بنویسم که کار جالبیست ولی خوب است این نمونه کارها با همه مدارس س که امکان برقراری ارتباط اینترنتی دارند و یا آموزش و پرورش و دانشگاهها و فرهنگسراها و کتابخانه ها و کتابفروشیها حتی در خارج از کشور به دوایر فرهنگی وزارت امور خارجه تبلیغ و ارتباط لازم فراهم و زمینه وبستر لازم برای پاسخگوئی به روز فراهم گردد. موفق باشید.

fachma

جشم دست شما درد نکنه حتما من هم به نوبه خودم تبریک میگم وبلاگه خیلی خوبی دارید

نيما

سلام... خوشحال شدم از طريق يک وبلاگ ديگه با شما آشنا شدم.. شما آشناييد و ما نا آشنا.. موفق باشيد

مهدی يوسفی

سلام آقای دکتر به اطلاع می‌رساند که وبلاگ درس روانشناسی اجتماعی ساخته شد.در اين وبلاگ فعلا خلاصه‌ی فصول ۱-۳ گذاشته شده است.با انجمن علمی صحبت شده است و قرار است با کمک انجمن فعاليت های جانبی منسجم تر و سريع‌تر پيش رود.اقدامات ديگری نيز مد نظر است که بعداْ درباره ی آن صحبت می شود.