در پاسخ به سایت رجا نیوز

سایت خبری رجا نیوز امروز در اینجا بنده را هم نواخته است. این پاسخ کوتاهی به آن نوشته است.

سلام علیکم
1. حسام الدین آشنا برای دومین بار است که به عضویت هیات مدیره ایسپا منصوب می شود ؛ بار اول قبل از سال 1388 بوده است.

2. آشنا مردم ایران را مالک نظر سنجی هایی می داند که از محل بودجه عمومی انجام می شود . در سال 88 هم بر انتشار نتایج نظر سنجی های انتخاباتی و غیر انتخاباتی اصرار داشت  ولی متاسفانه این نظر در هیات مدیره مصوب نشد.

امروز هم با جدیت در هر جلسه ای  خواستار:

 -استاندارد شدن رویه های نظر سنجی ،

- اعتبار سنجی موسسات نظر سنجی 

- انتشار نتایج نظر سنجی های متکی به بودجه عمومی است.

3. آشنا نه در طراحی و نه در انجام و نه در انتشار یا عدم انتشار نظر سنجی مذکور  نقشی نداشته است و متاسفانه تا کنون نتوانسته در جلسه هیات مدیره جدید ایسپا شرکت کند.

4. از دوستان رجا نیوز خاضعانه تقاضا می کنم رفتارهای کودکانه سابق را کنار بگذارند و گذشت زمان و زمانه را به خاطر داشته باشند.

/ 3 نظر / 34 بازدید
امیر

سلام دکتر نوشتن این جوابیه توسط شما با این همه مشغله نشان دهنده این است که تیم مشاوره ای دکتر روحانی بر رسانه ها احاطه کامل دارد حتی رسانه ها متعصب و برصدد شفاف سازی بر می اید ، شما به عنوان عضوی از دولت نباید دید ما رو به رسانه تند رو مانند رجانیوز و کیهان داشته باشید بلکه باید با این دید به این رسانه ها نگاه کنید که انها می خواهند مشکلات دولت را بیان کنند حالا با هر هدفی و برصدد رفع این مشکلات برایید ، نکته بعدی دکتر جون شما نیاید "آتو" دست این جور رسانه بدید چون کمتر کسی مثل این جانب هست که هم میره رجانیوز هم میاد تو وبلاگ شما پس الان در ذهن بعضی از افراد جامعه این تصویر نمان شده که آشنا آمار ها رو بالا پایین میکنه در ضمن بگذارید این رو بگم که بعضی صحبت های دکتر روحانی مانند خزانه خالی هستو ، چه ارثیه ای به این دولت رسیده یا بخشی از گزارش صدد روز جز بهانه دادن به رقیب برای تخریب دولت یا درخواست خنده دار احمدی نژاد برای مناظره سودی نداره آشنا جون به خدا مردم میدونند توکشور چه خبر اگر نمیدونستند که به دکتر روحانی رای نمی دادند ، خیلی دعاتون میکنم و تسلیت میگم بابت فوت دکتر معتمد نژاد یاعلی

رضا روحی

به نام خدا شما از این دوستان توقع انصاف نداشته باشید.

امیرمنصور طباطبایی

جناب دکتر با سلام...درد این نواختن رو بذارید کنار درد جامعه ی فرهنگیانی که با هزاران امید به تدبیر دکتر روحانی به ایشان رأی دادند و "فانی"پاسخ اعتمادشون شد و حمیدرضاکفاش شد معاون پرورشی و حسین مظفر شد عضو هیأت امنای صندوق ذخیره اشون و محرم سازی مدارس و توسعه ی نمازخانه ها و دقت در ممانعت از معلم نشدن هرکسی شد برنامه های وزارت آموزش و پرورش و فعالان ستادهای جلیلی و قالیباف هم ماندگار شدند در بسیاری از بخش های ستادی...درد این جامعه ی فرهنگیان بیشتر است یا درد نواختن رجاء نیوز؟!بی انصافی بی انصافی دیگه...