بسته شدن کابینه و باز بودن نظرات

کابینه به زودی تکمیل می شود ، اما درها برای کسب نظرات ، ملاحظات و انتقادات باز است . 
این کابینه برای بازگشب آرامش به نظام اداره کشور طراحی شده است ، حضور کهنه سربازان ، نشان از وجود بحرانهای سختی دارد که باید تدبیر شود . دو سال صبر می کنیم ، دو سال کمک می کنیم تا بفهمیم در این 8 سال چه گذشته و چه بر سر این کشور آمده است .

/ 223 نظر / 98 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بهار

دکتر ممنون از حمایت صریح و پنهان تون از فتنه و فتنه گران 88.عیبی نداره خدایی هست و قیامتی. دلمون به همین روز خوشه. نجفی تیوریسین فتنه نبوده باشه همراه که بوده یه همراه صادق و صمیمی با فتنه گران. ولی 34ساله که منافق تو این مملکت فقط آبروی خودش رو برده. الهی شکر.

محمد

با سلام واحترام ، برادر گرامی جناب آقای آشنا بنظرم جناب آقای دکتر روحانی می توانست در وزارت علوم بجای آقای دکتر توفیقی ( که البته بنده شخصا وی را فردی قابل قبول می دانم )از افرادی دیگری با احتمال رای آوری بهتر و موفقیت بیشتر با توجه باوضاع دانشگاهها استفاده کند . توجه کنید که به احتمال قریب به یقین این مجلس به دکتر توفیقی رای نخواهد داد (با توجه به ترکیب نمایندگان ) بنظرم دکتر خالقی معاون آموزشی دز دوره وزارت دکتر توفیقی و دکتر زاهدی که فرد نسبتا پاکدست و آشنا با هر دو طرف ماجرا بود مناسب تر بودند و اگر می خواستند کسی باشد که رای خوبی بیاورد و همراه با دکتر روحانی و آیت الله هاشمی و مورد تایید رهبری و ... باشد و همچنین پخته ، مجرب و نزدیک به دکتر روحانی و رفیق و صمیمی با او با توان علمی قابل قبول ، دکتر غفوری فرد مناسب بود .وی هم وزیر بوده (دولت مهندس موسوی )وهم معاون رییس جمهور (دولت آیت الله هاشمی )وهم مشاور تحقیقاتی رییس جمهور (دوره آیت الله هاشمی و آقای خاتمی ) . وی همچنین رییس دانشگاه و چند دوره نمایندگی مجلس و استانداری را در کارنامه داشته و استاد تمام و دارای سه کارشناسی ارشد و... (همگی قبل از انقلا

محمد

وی همچنین رییس دانشگاه و چند دوره نمایندگی مجلس و استانداری را در کارنامه داشته و استاد تمام و دارای سه کارشناسی ارشد و... (همگی قبل از انقلاب )می باشد . و سال ها ست در شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده و محل اعتماد و رجوع همه جریانات علمی ، تحقیقاتی و دانشگاهی با گرایشات مختلف سیاسی .

سلام آقای دکتر رای نیاوردن آقای نجفی رو لطف خدا میدونم کلید حل مشکلات جامعه اعم از اقتصادی و سیاسی و فرهنگی و اجتماعی و ... یک جاست: آموزش و پرورش دانش آموزای ما باید با تربیت دینی و توسط قوی ترین افراد جامعه به لحاظ اعتقادی و علمی بزرگ بشن بعید میدونم اقای نجفی اصلا تو یه همچین فضایی بوده باشه خواهشا در انتخاب نفر بعد دقتکنید

سیدسعیدحسینی

بسم الله الرحمن الرحیم اینجانب مصرانه حضرتعالی را برای پست ریاست سازمان فرهنگ و ارتباطات پیشنهادمیکنم به امید یک انتخاب شایسته دیگر

فرق ما با شما

سلام علیکم خوش به حالتان که « دو سال » " صبر " می کنید ، ما که « چهار سال » " مقاومت " می کنیم 1393 1394 1395 1396

خطاب به « سید سعید حسینی » ، دوران پاچه خواری گذشته ، دوران مال مردم خورن رسیده

سیدسعیدحسینی

الحمدلله دوران ادب و احترام هنوز نگذشته پس 1-شما بهتر است مؤدب باشید2-اینجانب نظر کارشناسانه عرض کردم حالا شما هرجور که دوست دارید برداشت بفرمایید بالاخره کافر همه را به کیش خود پندارد(البته این یک ضرب المثل است)

مصطفی

باسلام وخسته نباشید. ایام را تبریک عرض میکنم. حتما مدل انتخاب وزرا با "تدبیر "خاصی پیگیری میشود که مثل بنده از آن آگاهی ندارم ولکن این را تجربه کرده ایم که "اعتدال "در هر شرا یطی جواب می دهد. حتما برای موفقیت شما دعا می کنم.

بهزاد

کلاغه میگه غار غار الاغه میگه خبر دار بیشعوره میگه اخمق سگه میگه واق واق بیا بریم خر بازی یا نمیای خربازی